Home > Deelnemers > Gemeente Schouwen-Duiveland

Gemeente Schouwen-Duiveland

Wil je graag aan de slag met sport en/of cultuur? 

Dat kan, want het Volwassenenfonds Sport & Cultuur is actief in gemeente Schouwen-Duiveland! Lees hier de spelregels, die in jouw gemeente gelden, goed door. Een aanvraag wordt gedaan door een erkende intermediair van het Volwassenenfonds. Als deze bekend is, vind je zijn of haar contactgegevens op deze pagina. 

Tip! Vul de Deelnemerskaart vooraf in en neem hem geprint, of online op je telefoon, mee naar je afspraak met de intermediair. Zo kan jouw aanvraag extra snel gedaan worden!  

Contactgegevens Volwassenenfonds Sport & Cultuur Zeeland:

Bekijk hier de spelregels
SMWO Rick Imanse Schouwen-Duiveland 06-26815843
rick@sdvitaal.nl
Gemeente Schouwen-Duiveland Anneke Meeuse Schouwen-Duiveland 0111-452280
minima@schouwen-duiveland.nl
SMWO Koen Plasman Schouwen-Duiveland 06-30057067
k.plasman@smwo.nl
SMWO Tedi Ivancheva-Sies Schouwen-Duiveland 06-21501303
t.ivancheva@smwo.nl
SMWO Marjon Weezepoel Schouwen-Duiveland 06-30596462
m.weezepoel@smwo.nl
SMWO Gea Schoemaker Schouwen-Duiveland 06-50610293
g.schoemaker@smwo.nl
Vluchtelingenwerk Nederland Annemarie de Vries – v.d. Sluis Schouwen-Duiveland 0111-407011
avandesluis@vluchtelingenwerk.nl
Vluchtelingenwerk Nederland Bianca van ‘t Slot Schouwen-Duiveland 06-15565956
bvantslot@vluchtelingenwerk.nl
Vluchtelingenwerk Nederland Marc Nieuwenhuijs Schouwen-Duiveland 06-20734104
mnieuwenhuijs@vluchtelingenwerk.nl
Aleyon Bewindvoeringen José Verhoef Schouwen-Duiveland 011-3228382
info@aleyon.nl
Active Living M.J. van Trierum-Roos Schouwen-Duiveland 06-13811766
marcella.roos@activeliving.nl
PLANgroep schuldhulpverlening Hanneke Jacobusse Schouwen-Duiveland 06-55121060
schouwenduiveland@plangroep.nl
Vluchtelingenwerk Nederland Amon Wafelman Schouwen-Duiveland 0111-407011
awafelman@vluchtelingenwerk.nl
Diëtheek Schouwen Duiveland Ester de Bos Schouwen-Duiveland 06-20942120
e.debos@dietheek.nl
Vuisten