Home > Deelnemers > Gemeente Maassluis

Gemeente Maassluis

Wil je graag aan de slag met sport en/of cultuur?

Dat kan, want het Volwassenenfonds Sport & Cultuur is actief in jouw gemeente! Lees hier de spelregels, die in jouw gemeente gelden, goed door. Een aanvraag wordt gedaan door een erkende intermediair van het Volwassenenfonds. Als deze bekend is, vind je zijn of haar contactgegevens op deze pagina.

Tip! Vul de Deelnemerskaart vooraf in en neem hem geprint, of online op je telefoon, mee naar je afspraak met de intermediair. Zo kan jouw aanvraag extra snel gedaan worden!

Bekijk hier de spelregels

Intermediairs in Maassluis

Stichting Voedselbank Maassluis Joke Cats-Tuitel Maassluis 06 - 42 70 59 23
info@voedselbankmaassluis.nl
Vraagraak Femke van der Gaag Maassluis 010 - 59 31 500
vraagraak@maassluis.nl
Vraagraak Mandy van den Berg Maassluis 010 - 59 31 500
vraagraak@maassluis.nl
VluchtelingenWerk Zuidwest-Nederland Erna van der Vis Maassluis 010 - 59 28 700
maassluis@vluchtelingenwerk.nl
WelzijnE25 Bilal de Zwart Maassluis 06 - 28 61 95 15
b.dezwart@coach25.nl
Stichting Aanzet Marije van der Zwan Maassluis 010 - 23 22 111
info@stichtingaanzet.nl
Stroomopwaarts Neghar Jahed Maassluis 06 - 13 06 48 86
n.jahed@stroomopwaarts.nl
Coördinatie Volwassenenfonds Zuid-Holland Maassluis 0174 244940
zuid-holland@volwassenenfonds.nl
Senata  Senay Taymaz Maassluis
Senay@senata.nl
Stichting VTV Monica van Houwelingen Maassluis 06-10744746
m.vanhouwelingen@vtvzhn.nl
Gemeente Maassluis Christa Flanderijn Maassluis
c.flanderijn@maassluis.nl
Vuisten