Home > Deelnemers > Gemeente Gouda

Gemeente Gouda

Wil je graag aan de slag met sport en/of cultuur?

Dat kan, want het Volwassenenfonds Sport & Cultuur is actief in jouw gemeente! Lees hier de spelregels, die in jouw gemeente gelden, goed door. Een aanvraag wordt gedaan door een erkende intermediair van het Volwassenenfonds. Als deze bekend is, vind je zijn of haar contactgegevens op deze pagina.

Tip! Vul de Deelnemerskaart vooraf in en neem hem geprint, of online op je telefoon, mee naar je afspraak met de intermediair. Zo kan jouw aanvraag extra snel gedaan worden!

Contactgegevens Volwassenenfonds Sport & Cultuur Zuid-Holland:

Bekijk hier de spelregels
SPORT•GOUDA Sabine Slootweg Gouda 06-82394836
sabine.slootweg@sportpuntgouda.nl
SPORT•GOUDA Bastiaan Bogaard Gouda 06-82389261
bastiaan.bogaard@sportpuntgouda.nl
SPORT•GOUDA Justin Vat Gouda 06-13289076
justin.vat@sportpuntgouda.nl
SPORT•GOUDA Jeroen van Lookeren Gouda 06-82391283
jeroen.vanlookeren@sportpuntgouda.nl
Sociaal Team Gouda Kijk op www.sociaalteamgouda.nl voor een locatie bij u in de buurt. Gouda 088-90 04 321
info@sociaalteamgouda.nl
REAKT - Parnassia Groep Ellen van Wilpen Gouda 088-3577780
e.vanwilpen@reakt.nl
Het Bruisnest Yvonne Visser Gouda 0182-522435
info@hetbruisnest.nl
Bos Bewindvoering Amanda Bosman Gouda 06-24938886
info@bosbewindvoering.nl
KernKracht Astrid van Bruggen Gouda 0182-519060
info@kernkracht.nl
ViaBudget Bewindvoering Anita Talma Gouda 06-83418025
info@viabudget.nl
Zorgdirigent Marcoline Leen Gouda 06-15128707
marcoline@zorgdirigent.nl
SCH 't Swanenburghshofje & Schuldhulpmaatje Leontine Doelman Gouda 06-48610620
info@swanenburghshofje.nl
De Reling Leliezorggroep Gertrude Blijleven Gouda 0182-584495
dereling@leliezorggroep.nl
Leliezorggroep (Agathos) Gineke den Hertog Gouda 010-2640777
g.denhertog@leliezorggroep.nl
Stichting Kinderarmoede Thea de Wit Gouda 06-472094775
info@stichting-kinderarmoede.nl
Kwintes budgetcoaching Gouda Eveline van Gemeren Gouda 0182-589905
budgetcoachinggouda@kwintes.nl
Visser Bewindvoering Johan Visser Gouda 0348-215315
info@visserbewind.nl
Zorgtrium West Nederland Youssef el Atrach Gouda 06-19715903
y.elatrach@zorgtrium.nl
Sterk in Regie Souad Talouka Gouda 06-55247844
s.talouka@sterkinregie.nl
Qima Zorg Abderrahim Toukoki Gouda 06-40393896
a.toukoki@qima-zorg.nl
Exodus Fabian Pastijn Gouda 06-82943957
f.pastijn@exodus.nl
Vuisten