Home > Deelnemers > Gemeente Vlaardingen

Gemeente Vlaardingen

Wil je graag aan de slag met sport en/of cultuur?

Dat kan, want het Volwassenenfonds Sport & Cultuur is actief in jouw gemeente! Lees hier de spelregels, die in jouw gemeente gelden, goed door. Een aanvraag wordt gedaan door een erkende intermediair van het Volwassenenfonds. Als deze bekend is, vind je zijn of haar contactgegevens op deze pagina.

Tip! Vul de Deelnemerskaart vooraf in en neem hem geprint, of online op je telefoon, mee naar je afspraak met de intermediair. Zo kan jouw aanvraag extra snel gedaan worden!

Contactgegevens Volwassenenfonds Sport & Cultuur Zuid-Holland:

Bekijk hier de spelregels
Vlaardingen in Beweging Diego Remondo Gomez Vlaardingen 06-43646690
diego@stichtingvib.nl
Vlaardingen in Beweging Lucia van der Laarse Vlaardingen 010-3132778
lucia@stichtingvib.nl
Stichting VTV Monica van Houwelingen Vlaardingen 06-10744746
m.vanhouwelingen@vtvzhn.nl
Senata  Senay Taymaz Vlaardingen
Senay@senata.nl
Stichting Aanzet Marije van der Zwan Vlaardingen 010 - 23 22 111
info@stichtingaanzet.nl
Stichting Aanzet Rukiye Macit Vlaardingen 010 - 23 22 111
info@stichtingaanzet.nl
Stichting Aanzet Hanneke van Gelder Vlaardingen
h.vangelder@stichtingaanzet.nl
Vluchtelingenwerk Zuidwest-Nederland locatie Vlaardingen Mirjam van Vliet Vlaardingen 010 - 43 46 728
vlaardingen@vluchtelingenwerk.nl
Stichting Aanzet Kirsten Ebeli Vlaardingen 010 - 23 22 111
info@stichtingaanzet.n
Bizi4u Administratie & Belastingadvies Dominique van Maanen Vlaardingen
contact@bizi4u.nl
Humanitas Rian Tange Vlaardingen 06-35117766
ta.nwn@humanitas.nl
Stichting Elckerlyc Siona Bouwens Vlaardingen 010-4355000
aanmeldingen@st-elck.nl
KADE40 Anouk Tjokrojoso-van der Vlies Vlaardingen 010-4602011
anoukvandervlies@kade40.nl
Vluchtelingenwerk Zuidwest-Nederland locatie Vlaardingen Daria Rubnikowicz Vlaardingen 06-83643085
drubnikowicz@vluchtelingenwerk.nl
Vluchtelingenwerk Vlaardingen Vlaardingen
vlaardingen@vluchtelingenwerk.nl
Stroomopwaarts MVS Ceyda Mete Vlaardingen 06-27153402
c.mete@stroomopwaarts.nl
Vuisten