Home > Deelnemers > Gemeente Tiel

Gemeente Tiel

Wil je graag aan de slag met sport en/of cultuur?

Dat kan, want het Volwassenenfonds Sport & Cultuur is actief in gemeente Tiel! Lees de spelregels goed door die in jouw gemeente gelden. Een aanvraag wordt gedaan door een erkende intermediair van het Volwassenenfonds. Als er een intermediair bekend is, vind je de contactgegevens op deze pagina (in de witte vakjes).

Tip! Vul de deelnemerskaart vooraf in en neem deze mee naar de afspraak met je intermediair (geprint of op je telefoon). Zo kan jouw aanvraag extra snel gedaan worden.

Heb je een andere vraag voor het Volwassenenfonds Sport & Cultuur in Gelderland? Klik hier voor de contactinformatie.

Bekijk hier de spelregels

Neem contact op met een van onze intermediairs:

Stichting Thedinghsweert Krista Huysman Tiel 0344-228969
k.huysman@thedinghsweert.nl
Santé partners Jiske Verberk Tiel 06-13127965
j.verberk@santepartners.nl
Lokaal aanspreekpunt Anke de Boer Tiel
socialepoort@tiel.nl
Buurtzorg Jong Babette Elzinga Tiel 06-83063640
b.elzinga@bzjong.nl
Maatman Zorggroep Antoinette Heijster Tiel 06-46074369
a.heijster@maatmanzorggroep.nl
Gemeente Tiel Caroline Wessel Tiel 06-18304908
cwessel@tiel.nl
ZEKER FZ Vincent Fonville Tiel 085-7732264
vincent@zekerfz.nl
ECT Tiel Elone Quartel Tiel 06-11121987
e.quartel@ecttiel.nl
Gemeente Tiel Astrid van Ingen Tiel
avingen@tiel.nl
Buurtzorg Jong- team Jeugd& Gezin Tiel West Margreet Schuurman Tiel 06-13663161
tiel@bzjong.nl
Mozaiek welzijn Inez Koot Tiel 0344-611566
i.koot@mozaiekwelzijn.nl
Budgetbeheer en Bewindvoering Gelderland bv Mark Oomen Tiel 0344-662323
info@bbgld.nl
Gemeente Tiel Ellen van den Bos Tiel 06-18304998
evdbos@tiel.nl
Mozaiek welzijn Monique van Os Tiel 0344-611566
info@mozaiekwelzijn.nl
Gemeente Tiel Ellis de Bont Tiel 06-11591326
edbont@tiel.nl
Sante Partners Arianne van Dijk Tiel 06-57385057
avandijk@santepartners.nl
Zorg en Welzijn Nederland BV Sabine de Krieger-Septer Tiel 06-45728664
info@zorgenwelzijnnederland.nl
Sante partners Marco de Boer Tiel 06-22285093
m.deboer@santepartners.nl
Buurtzorg Jong- team Jeugd& Gezin Maaike Foekens Tiel 06-10501274
m.foekens@bzjong.nl
Buurtzorg Jong Maxime Formijn Tiel 06-83492114
m.formijn@bzjong.nl
Formulierenhulp Tiel Geors Spanjer Tiel 06-43812825
georsspanjer@gmail.com
Santé partners Hetty Bogerd Tiel 06-10242181
h.bogerd@santepartners.nl
Gemeente Tiel Youssef Edderouzi Tiel 06-13062864
yedderouzi@tiel.nl
Santé Partners Colette Greve Tiel 06-51520949
c.greve@santepartners.nl
MY begeleiding Sabrina Muller Tiel 06-40480652
s.muller@mybegeleiding.nl
Buurtzorg Jong - team Jeugd & Gezin Niek van Bruggen Tiel 06-20783277
n.vanbruggen@bzjong.nl
Sante Partners Jelena Nikolic Tiel 06-57977891
j.nikolic@santepartners.nl
TielBeweegt Twan van Toorn Tiel 06-45284406
twanvtoorn@tielbeweegt.nl
TielBeweegt Daniëlle Vermeulen Tiel
daniellevermeulen@tielbeweegt.nl
Vuisten