Home > Deelnemers > Gemeente Schiedam

Gemeente Schiedam

Wil je graag aan de slag met sport en/of cultuur?

Dat kan, want het Volwassenenfonds Sport & Cultuur is actief in jouw gemeente! Lees hier de spelregels, die in jouw gemeente gelden, goed door. Een aanvraag wordt gedaan door een erkende intermediair van het Volwassenenfonds. Als deze bekend is, vind je zijn of haar contactgegevens op deze pagina.

Tip! Vul de Deelnemerskaart vooraf in en neem hem geprint, of online op je telefoon, mee naar je afspraak met de intermediair. Zo kan jouw aanvraag extra snel gedaan worden!

Contactgegevens Volwassenenfonds Sport & Cultuur Zuid-Holland:

Bekijk hier de spelregels
Team Sportservice Zuid-Holland Corn√© op ’t Hof Schiedam 06-40475138
copthof@teamsportservice.nl
Stichting het Babyhuis Femke van Dam Schiedam 06-86846651
femke@het-babyhuis.nl
Senata  Senay Taymaz Schiedam
Senay@senata.nl
Stichting Kids op vakantie Richard Tuc Schiedam 06 - 83 94 40 02
info@stichtingkidsopvakantie.nl
Stichting Aanzet Marije van der Zwan Schiedam 010 - 23 22 111
info@stichtingaanzet.nl
DOCK Halima Bare Schiedam 06 - 41 67 73 56
hbare@dock.nl
Team Sportservice Zuid-Holland Feike Kints Schiedam 06-40924327
fkints@teamsportservice.nl
Team Sportservice Zuid-Holland Vincent Kroeze Schiedam 06-36536973
vkroeze@teamsportservice.nl
Taurus Bewindvoering Marjolein Baaij-Kok Schiedam 06-52455949
marjolein@taurusbewindvoering.nl
Humanitas Rian Tange Schiedam 06-35117766
ta.nwn@humanitas.nl
Stichting Elckerlyc Siona Bouwens Schiedam 010-4355000
aanmeldingen@st-elck.nl
Enver Samora Zorgvol Schiedam 06-10876572
zorgvol@wotschiedam.nl
Vuisten