Home > Deelnemers > Gemeente Oldebroek

Gemeente Oldebroek

Wil je graag aan de slag met sport en/of cultuur?

Dat kan, want het Volwassenenfonds Sport & Cultuur is actief in jouw gemeente! Lees hier de spelregels, die in jouw gemeente gelden, goed door. Een aanvraag wordt gedaan door een erkende intermediair van het Volwassenenfonds. Als deze bekend is, vind je zijn of haar contactgegevens op deze pagina.

Tip! Vul de Deelnemerskaart vooraf in en neem hem geprint, of online op je telefoon, mee naar je afspraak met de intermediair. Zo kan jouw aanvraag extra snel gedaan worden!

Contactgegevens Volwassenenfonds Sport & Cultuur Gelderland:

Bekijk hier de spelregels

Intermediairs in Oldebroek

Goed bezig Oldebroek Karlijn Mooren Oldebroek 038-3758658
kmooren@oldebroek.nl
Inversie Bewind Nelis van Steenoven Oldebroek 06-30377099
info@inversiebewind.nl
Lokaal aanspreekpunt - Goed bezig Oldebroek Rudolf Huberts Oldebroek
rhuberts@oldebroek.nl
Careander Erwin Brem Oldebroek 06-54715079
e.brem@careander.nl
Cultuurplein Noord Veluwe Marjon Buning Oldebroek (0578) 760106
m.buning@cultuurpleinnoordveluwe.nl
Nummer 13 Rieneke Uitslag Oldebroek 06-18823427
r.uitslag@nummer-13.nl
Gemeente Oldebroek Vera Wolf Oldebroek 0525- 638333
vwolf@oldebroek.nl
Gemeente Oldebroek Connie Arnold Oldebroek 06-11389496
carnold@oldebroek.nl
Goed Bezig Oldebroek Laura Daanen Oldebroek
ldaanen@oldebroek.nl
Sociaal Team Oldebroek Danielle Bolink-van der Zwaag Oldebroek 0525-638200
sociaalteam@oldebroek.nl
Schuldhulpmaatje Oldebroek Hans van Leeuwen Oldebroek 06-54616047
info@schuldhulpmaatjeoldebroek.nl
Humanitas Noord-Veluwe Liesbeth Smit Oldebroek 06-22003910
noord-veluwe@humanitas.nl
Vuisten