Home > Deelnemers > Gemeente Lelystad

Gemeente Lelystad

Wil je graag aan de slag met sport en/of cultuur?

Dat kan, want het Volwassenenfonds Sport & Cultuur is actief in gemeente Lelystad! Lees hier de spelregels, die in jouw gemeente gelden, goed door. Een aanvraag wordt gedaan door een erkende intermediair van het Volwassenenfonds. Als deze bekend is, vind je zijn of haar contactgegevens op deze pagina.

Tip! Vul de Deelnemerskaart vooraf in en neem hem geprint, of online op je telefoon, mee naar je afspraak met de intermediair. Zo kan jouw aanvraag extra snel gedaan worden!

Contactgegevens coördinator Volwassenenfonds Sport & Cultuur Lelystad

Contactgegevens backoffice Volwassenenfonds Sport & Cultuur Flevoland:

Bekijk hier de spelregels

Intermediairs in Lelystad

Maatschappelijke dienstverlening flevoland Christina Groenendijk Lelystad 06-82070281
c.groenendijk@mdflevoland.nl
Al Ihsaan Miranda van Oene Lelystad 032-0213849
administratie@alihsaan.nl
JeDoet Vanity Kloezeman Lelystad 06-11764075
vkloezeman@jedoet.nl
Wij-Zorg Ina Schaap Lelystad 06-36519149
info@wij-zorgflevoland.nl
Iriszorg Sanne Vreeswijk Lelystad 06-50199572
sanne.vreeswijk@iriszorg.nl
MDFlevoland José Van Ende Lelystad 06-22565024
j.vanende@mdflevoland.nl
Mee Ijsseloevers Sarica Marapengopie Lelystad 088-6330633
info@meeijsseloevers.nl
MDFlevoland Eline Hengeveld Lelystad 06-13967873
e.hengeveld@mdflevoland.nl
Sportbedrijf Lelystad Tamaryoës Kok Lelystad 06-13920742
t.kok@sportbedrijf.nl
Sportbedrijf Lelystad Mitchel Tollenaar Lelystad 06-12590733
m.tollenaar@sportbedrijf.nl
Sportbedrijf Lelystad Frank van Deventer Lelystad 06-82365182
f.vandeventer@sportbedrijf.nl
MDFlevoland Ellen Hoekstra Lelystad 06-22293858
e.hoekstra@mdflevoland.nl
IDO Lelystad Gerjan Geertsma Lelystad 06-38303486
ggeertsma@ido-lelystad.nl
Vuisten