Home > Deelnemers > Gemeente Leiden

Gemeente Leiden

Wil je graag aan de slag met sport en/of cultuur?

Dat kan, want het Volwassenenfonds Sport & Cultuur is actief in gemeente Leiden! Lees hier de spelregels, die in jouw gemeente gelden, goed door. Een aanvraag wordt gedaan door een erkende intermediair van het Volwassenenfonds. Als deze bekend is, vind je zijn of haar contactgegevens op deze pagina.

Tip! Vul de Deelnemerskaart vooraf in en neem hem geprint, of online op je telefoon, mee naar je afspraak met de intermediair. Zo kan jouw aanvraag extra snel gedaan worden!

Contactgegevens Volwassenenfonds Sport & Cultuur Zuid-Holland:

Bekijk hier de spelregels

Intermediairs in Leiden

Activite Marian Gravekamp Leiden 06-27153451
m.gravekamp@activite.nl
Incluzio Leiden - wijk Stevenshof Joey Wilmot Leiden 06-42484508
jwilmot@incluzio.nl
Incluzio Leiden - wijk Leiden Noord Faouzi Baaziz Leiden 06-42484499
fbaaziz@incluzio.nl
Incluzio Leiden - wijk Binnenstad/Het Gebouw Stefan Gilbert Leiden 06-42484513
sgilbert@incluzio.nl
Incluzio Leiden - wijk Bos en Gasthuis Jip van Ommen Leiden 06-42484510
jvommen@incluzio.nl
Incluzio Leiden - Aangepast sporten Sharlynn Steltman Leiden
ssteltman@incluzio.nl
Incluzio Leiden - wijk Merenwijk Achraf Boy Leiden 06-19854149
a.boy@rijnlandbeweegt.nl
Incluzio Leiden - wijk Roodenburg Soeredj Angoelal Leiden
s.angoelal@incluzio.nl
Incluzio Leiden - wijk Mors Mourad Essaoui Leiden 06-42484515
messaoui@incluzio.nl
Vluchtelingenwerk Leiden Mathijs Gerards Leiden
mgerards@vluchtelingenwerk.nl
Vluchtelingenwerk Leiden Resi Aarts Leiden 06-29875784
raarts@vluchtelingenwerk.nl
WMOMaatwerk Miriam Laan Leiden 06-12688869
miriam.laan@wmomaatwerk.nl
Mape.nl Peter van der Heide Leiden 06-10878813
peter@mape.nl
Voedselbank Leiden Jan Baronner Leiden 06-18348481
klanten@voedselbankleiden.nl
JES Rijnland Anna van Damme Leiden 071-3420900
info@jesrijnland.nl
Paauw en van Duijvenbode Bewindvoering en Advies BV Machteld Blankvoort Leiden 06-41421160
blankvoort@pvdbewindvoering.nl
Cultuurcoach Leiden Medewerkers cultuurcoach Leiden Leiden
cultuurcoach@bplusc.nl
Fidima Margriet Aartman-van der Togt Leiden 025-2514854
info@fidima.nl
Vluchtelingenwerk Leiden Monira Sharifi Leiden 071-5133088
msharifi@vluchtelingenwerk.nl
Oprecht Leiden Astrid Holswilder – Vreeken Leiden 085-4019717
oprecht@oprechtleiden.nl
Vuisten