Home > Deelnemers > Gemeente Leiden

Gemeente Leiden

Wil je graag aan de slag met sport en/of cultuur?

Dat kan, want het Volwassenenfonds Sport & Cultuur is actief in gemeente Leiden! Lees hier de spelregels, die in jouw gemeente gelden, goed door. Een aanvraag wordt gedaan door een erkende intermediair van het Volwassenenfonds. Als deze bekend is, vind je zijn of haar contactgegevens op deze pagina.

Tip! Vul de Deelnemerskaart vooraf in en neem hem geprint, of online op je telefoon, mee naar je afspraak met de intermediair. Zo kan jouw aanvraag extra snel gedaan worden!

Contactgegevens Volwassenenfonds Sport & Cultuur Zuid-Holland:

Bekijk hier de spelregels
Incluzio Leiden - wijk Stevenshof Joey Wilmot Leiden 06-42484508
jwilmot@incluzio.nl
Incluzio Leiden - wijk Leiden Noord Faouzi Baaziz Leiden 06-42484499
fbaaziz@incluzio.nl
Incluzio Leiden - wijk Binnenstad/Het Gebouw Stefan Gilbert Leiden 06-42484513
sgilbert@incluzio.nl
Incluzio Leiden - Aangepast sporten Shireen Lieuw Leiden 06-38079021
shireen.lieuw@incluzio.nl
Incluzio Leiden - wijk Merenwijk Achraf Boy Leiden 06- 42484090
a.boy@rijnlandbeweegt.nl
Incluzio Leiden - Wijk Roodenburg Imad el Moussati Leiden 06-28554954
Imad.elmoussati@incluzio.nl
Incluzio Leiden - wijk Mors Jeffrey Broos Leiden 06-42985830
jeffrey.broos@incluzio.nl
Cultuurcoach Leiden Medewerkers cultuurcoach Leiden Leiden
cultuurcoach@bplusc.nl
Vluchtelingenwerk Leiden Mathijs Gerards Leiden
mgerards@vluchtelingenwerk.nl
WMOMaatwerk Miriam Laan Leiden 06-12688869
miriam.laan@wmomaatwerk.nl
Mape.nl Peter van der Heide Leiden 06-10878813
peter@mape.nl
Voedselbank Leiden Gerrie Corino Leiden 06-18348481
klanten@voedselbankleiden.nl
JES Rijnland Anna Leiden 071-3420900
info@jesrijnland.nl
Paauw en van Duijvenbode Bewindvoering en Advies BV Machteld Blankvoort Leiden 06-41421160
blankvoort@pvdbewindvoering.nl
Fidima Margriet Aartman-van der Togt Leiden 025-2514854
info@fidima.nl
Vluchtelingenwerk Leiden Monira Sharifi Leiden 071-5133088
msharifi@vluchtelingenwerk.nl
Oprecht Leiden Astrid Holswilder – Vreeken Leiden 085-4019717
oprecht@oprechtleiden.nl
GGZ Rivierduinen Christiaan Beenakker Leiden 06-83495213
c.beenakker@rivierduinen.nl
Stichting BalansZorg Begeleiding Famke Güler Leiden 071-5327725
info@balanszorgbegeleiding.nl
Vluchtelingenwerk Leiden Azra Devedzic Leiden 06-20183843
adevedzic@vluchtelingenwerk.nl
SVF Midden Holland Hans van den Brink Leiden 085-1045052
middenholland@svf.nl
Stichting CAV Stichting CAV Leiden 088-8228228
info@stichting-cav.nl
Vluchtelingenwerk Leiden Job van der Zwet Leiden 071-5133088
jovanderzwet@vluchtelingenwerk.nl
Aemosa Taco Ermshaus Leiden 06-40900251
info@aemosa.nl
Incluzio Leiden Milou Verra Leiden 06-42484510
milou.verra@incluzio.nl
Stichting Jeugd en Samenleving (JES) Rijnland Sarah Harders Leiden 071-3420900
info@jesrijnland.nl
Vluchtelingenwerk Leiden Jonne de Groot / Arianne van der Meij Leiden 071-5133088
infoleiden@vluchtelingenwerk.nl
Stichting de Binnenvest Denise Meinders Leiden 06-51196723
d.meinders@debinnenvest.nl
Vluchtelingenwerk Leiden Safwan Abdulhamid Leiden 06-20183843
infoleiden@vluchtelingenwerk.nl
Stichting SOL Leiden Souhailla Hadje Leiden 06-43461581
shadje@solnetwerk.nl
Vluchtelingenwerk Leiden Mihaela Pasalau Leiden 071-5133088
mpasalau@vluchtelingenwerk.nl
BuZz Leiden Michael Spierenburg Leiden 06-21956762
m.spierenburg@buzzleiden.nl
DZB Leiden Margriet Aartman Leiden 071-5818553
bmw@dzb.nl
Activite Sabah Abbassi Leiden 06-54246825
s.abbassi@activite.nl
Gemiva-SVG Klazien Verwegen Leiden 06-52457608
klazien.verwegen@gemiva-svg.nl
Vluchtelingenwerk Nederland William Klaassen Leiden
wilklaassen@vluchtelingenwerk.nl
Stichting Villa Abel Jelle van Haaren Leiden 06-40912761
jellevanhaaren@villaabel.nl
Vluchtelingenwerk Milena Borger Leiden 06-22960637
mborger@vluchtelingenwerk.nl
Vluchtelingenwerk Levani Labadze Leiden 06-41801159
llabadze@vluchtelingenwerk.nl
Balanszorg Begeleiding Judy Haasnoot Leiden 071-5327725
info@balanszorgbegeleiding.nl
Van den Heuvel BV Sandra van den Heuvel Leiden 06-21645292
sandra@vdheuvelbewind.nl
Gemiva Diana Rustenhoven Leiden 071-5284629
diana.rustenhoven@gemiva-svg.nl
Vinkestijn Bewindvoering BV Martine Vinkestijn Leiden 071-5419501
info@vinkestijnbewindvoering.nl
Vuisten