Home > Deelnemers > Gemeente Eindhoven

Gemeente Eindhoven

Wil je graag aan de slag met sport en/of cultuur? 

Dat kan, want het Volwassenenfonds Sport & Cultuur is actief in gemeente Eindhoven! Lees hier de spelregels, die in jouw gemeente gelden, goed door. Een aanvraag wordt gedaan door een erkende intermediair van het Volwassenenfonds. Als deze bekend is, vind je zijn of haar contactgegevens op deze pagina. 

Tip! Vul de Deelnemerskaart vooraf in en neem hem geprint, of online op je telefoon, mee naar je afspraak met de intermediair. Zo kan jouw aanvraag extra snel gedaan worden!  

Contactgegevens Volwassenenfonds Sport & Cultuur Noord-Brabant:

Bekijk hier de spelregels
WIJeindhoven Alle medewerkers WIJeindhoven Eindhoven 040-2388998
info@wijeindhoven.nl
Eindhoven Sport Alle medewerkers Eindhoven Sport Eindhoven
uniekesportvraag@eindhoven.nl
Dynamo Eindhoven Mark de Weijer Eindhoven 06-52740917
m.d.weijer@dynamo-eindhoven.nl
Refugee Team Matthias Verkerk Eindhoven 06-45250934
matthias@refugeeteam.nl
Werkplaats Financiën Chantal Cliteur Eindhoven 040-7601777
werkplaatsfinancienxl@gmail.com
Leger des Heils Dionne Burgemeester Eindhoven 06-23192129
dionne.burgemeester@legerdesheils.nl
Vrijwillige Hulpdienst Eindhoven Niki van der Kruis-Parami Eindhoven 040-2447669
info@maatje040.nl
CKE Centrum voor de Kunsten Eindhoven Lars van Asten Eindhoven 040-2163215
cultuuraanjagers@cke.nl
Stichting Onafhankelijke Cliëntondersteuners Dîde Şörman Eindhoven 085-0065700
secretariaat@socos.nl
Stichting Ik Wil Faten Abushab Eindhoven 06-33083165
info@stichtingikwil.nl
Stichting Sociaal Solidair Conny Oosterhout Eindhoven 06-42060678
stichtingsociaalsolidair@gmail.com
Ergon Oumar Traoré Eindhoven 06-18537134
o.traore@ergon.nl
Zippy begeleiding bewindvoering en mentorschap Jonneke van der Zaag Eindhoven 06-30206908
info@zippybegeleiding.eu
Futuris Zorg & Werk Rik Voorbij Eindhoven 040-2519035
info@futuriszorgenwerk.nl
Hulp bij ADHD / Lars Overhaus Coaching Lars Overhaus Eindhoven 06-30464442
Lars@hulpbijadhd.nl
Duray Financiele Zorgverlening Lucienne Duray Eindhoven 040-3030326
info@durayfz.nl
Lumens Kim Baesjou Eindhoven 06-15957517
k.baesjou@lumenswerkt.nl
Vrijwillige Hulpdienst Eindhoven Minke Ypma Eindhoven 040-2447669
info@maatje040.nl
Springplank 040 Emilie Ruijssenaars Eindhoven 06-27182203 / 040-3041373
emilie@springplank.org
PM Arbeid Niek de Groot Eindhoven 06-23894172
niek@pmarbeid.nl
Stichting Leergeld Eindhoven Joke Berkers Eindhoven 040-2131141
info@leergeldeindhoven.nl
Baronie Bewindvoering Johan Bosma Eindhoven 085-5000660
info@baronie-bewindvoering.nl
Aliter B.V. Linda Roffel Eindhoven 040-7370625
info@aliter.nl
Vuisten