Home > Deelnemers > Gemeente Delft

Gemeente Delft

Wil je graag aan de slag met sport en/of cultuur?

Dat kan, want het Volwassenenfonds Sport & Cultuur is actief in gemeente Delft! Lees hier de spelregels, die in jouw gemeente gelden, goed door. Een aanvraag wordt gedaan door een erkende intermediair van het Volwassenenfonds. Als deze bekend is, vind je zijn of haar contactgegevens op deze pagina.

Tip! Vul de Deelnemerskaart vooraf in en neem hem geprint, of online op je telefoon, mee naar je afspraak met de intermediair. Zo kan jouw aanvraag extra snel gedaan worden!

Contactgegevens Volwassenenfonds Sport & Cultuur Zuid-Holland:

Bekijk hier de spelregels
Delft voor elkaar Aanvragen in Delft gaan via de SBG-app deze is te downloaden op: www.sbg-app.nl Delft 06-53609960
r.tanke@haaglandenbeweegt.nl
Humanitas Merel van Dalen Delft 06-51210217
m.vandalen@humanitas.nl
Werkse! Annemieke van Zuylen Delft 06-39294797
avzuylen@werkse.nl
Werkse! Laura van Vliet Delft 06-39294872
lvvliet@werkse.nl
Werkse! Safiye Taskir Delft 06-23859036
staskir@werkse.nl
Werkse! Jort de Pont Delft 06-43151769
jdpont@werkse.nl
Delft voor elkaar Wail Sealiti Delft 015-7600200
info@delftvoorelkaar.nl
Doel Delfland Brenda Rak Delft 06-10561204
b.rak@ggz-delfland.nl
Stanislas Dalton Delft Nicole van Laren Delft 015-7506040
administratiesdd@stanislascollege.nl
Residentie Contact Robert van den Bosch Delft 06-23168567
r.vandenbosch@residentiecontact.nl
Stichting Rode Feniks Moen Mangroe Delft
moen@rode-feniks.nl
Stichting Rode Feniks Bianca Warmer Delft
bianca@rode-feniks.nl
Schuldhulpmaatje Delft -ISOFA Monique Lie Delft 06-19290922
moniquelie@isofa.nl
VTV / MEE Zuid Holland Noord Joeri Bouwmeester Delft 015-2618648
vtvdelft@vtvzhn.nl
Sportief Besteed Groep Rensy Barradas Delft 015-2411151
info@sportiefbesteedgroep.nl
Middin Vanessa Veltenaar Delft 06-41563900
v.veltenaar@middin.nl
Taalschool Rijswijk- maatschappelijke begeleiding Amal Bouaali Delft 06-28899191
begeleiding@taalschoolrijswijk.nl
Gemiva-SVG Daan Visser Delft 06-27046721
daan.visser@gemiva-svg.nl
Delft Support Benthe Frie Delft 06-2057231
bfrie@delftsupport.nl
Werkse! Anneloes Adetiloye Delft 06-39509974
aadetiloye@werkse.nl
Middin Mirella Kleindijk Delft 06-10672949
m.kleindijk@middin.nl
Stichting Budgethulp Agnes Groenewegen Delft 085-0404300
postkamer@stichtingbudgethulp.nl
Vuisten