Home > Deelnemers > Gemeente Breda

Gemeente Breda

Wil je graag aan de slag met sport en/of cultuur?

Dat kan, want het Volwassenenfonds Sport & Cultuur is actief in gemeente Breda! Lees hier de spelregels, die in jouw gemeente gelden, goed door. Een aanvraag wordt gedaan door een erkende intermediair van het Volwassenenfonds. Als deze bekend is, vind je zijn of haar contactgegevens op deze pagina.

Tip! Vul de Deelnemerskaart vooraf in en neem hem geprint, of online op je telefoon, mee naar je afspraak met de intermediair. Zo kan jouw aanvraag extra snel gedaan worden!

Contactgegevens Volwassenenfonds Sport & Cultuur Noord-Brabant:
(Deze contactgegevens zijn ook van toepassing voor sport- en cultuuraanbieders).

Bekijk hier de spelregels
IMW Breda Sociaal Raadsliedenwerk Breda 076-5240820
srw@imwbreda.nl
BudgetKracht Raymond van Beek Breda 06-54331484
raymond@budgetkracht.nl
Hello Breda Ahmad Sherih Breda 06-87648257
info@hellobreda.com
Siegmund Bewindvoering Breda Wies Siegmund Breda 06-46234962
info@siegmundbb.nl
Onder de Linden Bewind Myriam van Ravels Breda 06-21171920
info@onderdelindenbewind.nl
Quiet Breda Nancy Wongsotaroeno Breda 06-10562984
nancy.wongsotaroeno@quiet.nl
VluchtelingenWerk Nederland Johannes van Spiegel Breda 076-5225476
infobreda@vluchtelingenwerk.nl
Impegno Lisa van der Groef Breda 06-13495768
l.vandergroef@impegno.nl
SSKB (Stichting Sinterklaas Kindercomité Breda) Willem Hoogkamer Breda 06-11375157
info@sskb.nl
ZEKER Financiele Zorgverlening Patty Looijen Breda 085-7732284
patty@zekerfz.nl
Impegno Rana Mirfatahian Breda 06-83042321
r.mirfatahian@impegno.nl
Surplus Wilma Kooijman Breda 076-2082200
klantenservice@surplus.nl
Breday Manuela Snoek Breda 06-46885395
breday@breda.nl
Sport- en beweegloket Sportcoaches Breda Actief Breda 076-5233555
sportloket@breda-actief.nl
Dunya Zorg en Welzijn Ingrid Raymakers Breda 06-23569355
i.raymakers@dunyazorg.nl
Vuisten