Home > Deelnemers > Gemeente Groningen

Gemeente Groningen

Wil je graag aan de slag met sport en/of cultuur?

Dat kan, want het Volwassenenfonds Sport & Cultuur is actief in gemeente Groningen! Lees hier de spelregels, die in jouw gemeente gelden, goed door. Een aanvraag wordt gedaan door een erkende intermediair van het Volwassenenfonds. Als deze bekend is, vind je zijn of haar contactgegevens op deze pagina.

Tip! Vul de Deelnemerskaart vooraf in en neem hem geprint, of online op je telefoon, mee naar je afspraak met de intermediair. Zo kan jouw aanvraag extra snel gedaan worden!

Bekijk hier de spelregels

Intermediairs in Groningen

WIJ Groningen WIJ Groningen Groningen 050-3676303
wijgroningen@wij.groningen.nl
WIJ Groningen (Korrewegwijk) Chantal Molanus Groningen 050-3674006
Wijkorrewegwijk@wij.groningen.nl
WIJ Groningen (Beijum) Robert Smit Groningen 050-5497131
wijbeijum@wij.groningen.nl
WIJ Groningen (Schilderswijk) Willy Pama Groningen 050-3677202
wijschilderswijkcentrum@wij.groningen.nl
WIJ Groningen (Haren) Mireille Peletier Groningen 050-3674884
wijharen@wij.groningen.nl
WIJ Groningen (Corpus Den Hoorn) Petra Mens Groningen 050-3679120
wijcorpusdenhoorn@wij.groningen.nl
VRIJDAG in de Buurt Lucas Winkel Groningen 06-42101098
lucas.winkel@bijvrijdag.nl
VRIJDAG in de Buurt Rozan Vergeer Groningen 06-30050368
rozan.vergeer@bijvrijdag.nl
OBS Het Karrepad Liza Huizen Groningen 06-28863851
l.huizen@o2g2.nl
Openbaar onderwijs Groningen Naomi Gispen Groningen 050-3210400
n.gispen@o2g2.nl
VRIJDAG in de Buurt Emma Bel Groningen 06-24732805
emma.bel@bijvrijdag.nl
CBDS De Tamarisk Wenda Post-Gall Groningen 06-25108011
w.gall@vcog.nl
AndersOm Thuisbegeleiding Miranda Brijk Groningen 06-30238919
m.brijk@andersomthuisbegeleiding.nl
Obs de Sterrensteen Wilma Bolhuis Groningen
w.a.a.bolhuis@o2g2.nl
Brederoschool Anouk de Vries Groningen
anouk.de.vries@o2g2.nl
O.B.S. de Pendinghe Sharon Lawson Groningen 06-20176826
s.e.lawson@o2g2.nl
Vuisten