Home > Deelnemers > Gemeente Groningen

Gemeente Groningen

Wil je graag aan de slag met sport en/of cultuur?

Dat kan, want het Volwassenenfonds Sport & Cultuur is actief in gemeente Groningen! Lees hier de spelregels, die in jouw gemeente gelden, goed door. Een aanvraag wordt gedaan door een erkende intermediair van het Volwassenenfonds. Als deze bekend is, vind je zijn of haar contactgegevens op deze pagina.

Tip! Vul de Deelnemerskaart vooraf in en neem hem geprint, of online op je telefoon, mee naar je afspraak met de intermediair. Zo kan jouw aanvraag extra snel gedaan worden!

Contactgegevens Volwassenenfonds Sport & Cultuur Groningen:

Bekijk hier de spelregels

Intermediairs in Groningen

WIJ Groningen (Korrewegwijk) Chantal Molanus Groningen 050-3674006
Wijkorrewegwijk@wij.groningen.nl
WIJ Groningen (Beijum) Robert Smit Groningen 050-5497131
wijbeijum@wij.groningen.nl
WIJ Groningen (Schilderswijk) Willy Pama Groningen 050-3677202
wijschilderswijkcentrum@wij.groningen.nl
WIJ Groningen (oosterparkwijk) Gerben Bulthuis Groningen 050-3678960
wijoosterparkwijk@wij.groningen.nl
WIJ Groningen (Corpus Den Hoorn) Petra Mens Groningen 050-3679120
wijcorpusdenhoorn@wij.groningen.nl
Wij Groningen (Hoogkerk) Paul Kelly Groningen 050-3674566
wijhoogkerk@wij.groningen.nl
VRIJDAG in de Buurt Lies van der Kam Groningen 06-51692435
volwassenfonds@bijvrijdag.nl
Stichting Ik Trakteer Sabina Likumahua Groningen
info@stichting-ik-trakteer.com
Beijum Beweegt Charlotte Siekman Groningen 06-28763254
charlotte@beijumbeweegt.nl
Openbaar onderwijs Groningen Naomi Gispen Groningen 050-3210400
n.gispen@o2g2.nl
OBS Het Karrepad Liza Huizen Groningen 06-28863851
l.huizen@o2g2.nl
CBDS De Tamarisk Wenda Post-Gall Groningen 06-25108011
w.gall@vcog.nl
AndersOm Thuisbegeleiding Miranda Brijk Groningen 06-30238919
m.brijk@andersomthuisbegeleiding.nl
Obs de Sterrensteen Wilma Bolhuis Groningen
w.a.a.bolhuis@o2g2.nl
Brederoschool Anouk de Vries Groningen
anouk.de.vries@o2g2.nl
O.B.S. de Pendinghe Sharon Lawson Groningen 06-20176826
s.e.lawson@o2g2.nl
Basisschool 't Kompas Marina Smit Groningen 050-5412289
m.smit@vcog.nl
Vuisten